O mnie theme


Freelance Graphic Designer
z bogatym doświadczeniem.

Słowem wstępu…

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie grafiki komputerowej. Zarówno moją wiedzę jak i umiejętności nadal rozwijam przy okazji realizacji projektów w ramach zadań departamentu marketingu. Moja kariera zawodowa pozwoliła mi na udział w budowaniu wizerunku w sieci Internet trzech polskich Banków oraz dwóch Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

Realizacja projektów fuzji dwóch wiodących polskich Banków umożliwiła mi poznanie zasad i technik kreacji wizerunku firmy w sieci Internet oraz zdobycie wiedzy z takich dziedzin jak Webvertising i Web Usability.

Znajomość programów graficznych:

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Flash
Adobe InDesign
FILOZOFIA.

W czasach powszechnego dostępu do informacji treść ma kluczowe znaczenie. Jednakże sposób przedstawienia jej użytkownikowi decyduje o odpowiednim przekazie i tu wkracza design, który jest sztuką przekazywania treści.

MISJA.

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Wielu ludzi widzi różne rzeczy i pyta: dlaczego takie są? Ja natomiast staram się dostrzec rzeczy, których jeszcze nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć?

JAK PRACUJĘ?

Każdy projekt jest wyzwaniem a zrozumienie potrzeb klienta jest dla mnie sprawą priorytetową. Stosuję metody prostego przekazu co wielokrotnie się sprawdziło i zyskało uznanie moich Klientów. Moim nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta!