Naucz się reklamowej postprodukcji i podstaw fotomontażu na warsztatach Szkoły Retuszu

Już 5 listopada w Krakowie, podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu będziecie mieli okazję udoskonalić swój workflow, nauczyć się rozumieć język fotografii reklamowej i poznać podstawy fotomontażu.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad retuszem reklamowym zarówno postaci, jak i przedmiotu. Z kolei w części poświęconej podstawom fotomontażu znajdą się tematy związane z perspektywą, jej rodzajami, światłem i jego zachowaniem oraz kontrastem i kolorami.

Warsztaty przeznaczone są nie tylko dla osób, które na co dzień pracują przy postprodukcji kampanii reklamowych. Program szkolenia przewiduje zarówno zagadnienia ułatwiające rozpoczęcie pracy początkującym, jak również zastosowanie zaawansowanych technik w Photoshopie. Uczestnicy warsztatów będą pracowali na profesjonalnych monitorach NEC MultiSync PA322UHD.

retusz_reklamowy_2

postprodukcja: Łukasz Kedryna

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kendryna – profesjonalny retuszer, pracował przy kampaniach najbardziej znanych marek (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young) oraz na planach zdjęciowych. Z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, poprowadził już dziesiątki kursów z post-produkcji cyfrowej i praktycznej obsługi programu Photoshop. Koszt udziału w zajęciach to 549 zł (Cena promocyjna na hasło “Facebook”).

Zapisy oraz szczegółowy program warsztatów znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

Źródło: Fotopolis.pl

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *