Feng Zhu Design

Projekt Feng Zhu Inc został założony przez weterana tej branży Feng Zhu w 1999 roku.

Przez ponad 12 lat, Feng Zhu przyczynił się do jednych z najwyżej notowanych i rozpoznawalnych projektów w przemyśle rozrywkowym. Jego szerokie doświadczenie w zakresie projektowania i rysunku pozwoliło mu osiągnąć sukces na wielu polach – od filmu aż do, gier triple-A, reklam telewizyjnych oraz wzornictwa zabawek.

Założył własną firmę projektową, Feng Zhu projekt (FZD), a jego jego klientami stały się takie firmy jak: Microsoft, Electronic Arts, Sony, Activision, Industrial Light + Magic, NCsoft, Warner Brothers, Lucasfilm, Bay Films, Epic Games, oraz wiele innych topowych wytwórni. W Hollywood, ściśle współpracuje z dobrze znanymi reżyserami, między innymi z George Lucas, Steven Spielberg, James Cameron, Michael Bay i Luc Besson.

Na wiosnę 2009 roku, Feng założył FZD School of Design w Singapurze. Przedsięwzięcie to zostało ustanowione w celu wyszkolenia specjalistów i studentów, którzy chcą się kształcić w dziedzinie projektowania w przemyśle rozrywkowym. Ten rodzaj kształcenia specjalistycznego jest rzadko dostępny w Azji. Dzisiaj Feng Zhu Projekt nadal tworzy oryginalną zawartość i dostarcza projekty dla klientów na całym świecie.

Zainteresowanych, szczególnie tych, którzy chcą zgłębić tajniki posługiwania się tabletem oraz łączenia różnych technik w Matte Paintingu odsyłam do strony projektu – znajdziecie tam mnóstwo tutoriali i ciekawych porad. Gorąco zachęcam do odwiedzin.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *